گاز نیتروژن

گاز نیتروژن

سرمادرمانی، روشی درمانی با استفاده از سرماست. به این صورت که برای مدت ۳ دقیقه کاربران در سونای سردی قرار می‌گیرند که با گاز نیتروژن پر شده است. این دما بین منفی ۹۰ تا۱۲۰ درجه تخمین زده می‌شود. روش فوق باعث سلامت جسمی و ریکاوری بدنی می‌شود. بسیاری از ورزشکاران از سراسر جهان به استفاده از این روش جذب شده‌اند.

جدا از رشد روز افزون علاقه‌ی مردم به این محصول، این شرکت در تلاش برای توسعه‌ی بازارش در انگلستان با چالش‌هایی روبه‌رو شد. شرکت‌های عرضه‌کننده‌ی گاز آمادگی عرضه‌ی نیتروژن را نداشته و شرکای کاری نیز درکی از مقیاس تقاضا نداشتند.

با‌ این‌حال، شرکت Air Liquide UK پتانسیل این تکنولوژی را شناسایی کرده و از آن زمان به بعد با شرکت Atlanta-based همکاری خود را آغاز کرده است. براندون لنگ، مدیر واحد بازار شرکت Air Liquide، گفت: «بازار سرمادرمانی با نیتروژن در انگلستان از رشد چشمگیری برخوردار است.» او در ادامه بیان کرد: «با ایجاد و توسعه‌ی تیم‌های ما در آمریکا، Air Liquide در انگلستان به توسعه‌ی تکنولوژی مبتنی بر سلامت متعهد شده است.»

ریچارد اوتو، مدیرعامل این شرکت سرمادرمانی با گاز نیتروژن می‌گوید: «با راه‌اندازی این تکنولوژی در هشت کشور، به محض شناسایی فرصت توسط کارآفرینان، ما بازار را در دست خواهیم گرفت.» او اضافه کرد: «سرمادرمانی با نیتروژن، محصولی آمریکایی است که کارآفرینان انگلستانی می‌توانند با به‌کارگیری آن، در کسب‌و‌کار خود درآمدزایی کنند.»

 

ترجمه : دایان گاز

4 دیدگاه در گاز نیتروژن و ورود تکنولوژی سرمادرمانی به بازار انگلستان
  1. بسیار جالب بود

  2. این تکنولوژی در ایران ایجاد نشده است؟


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *