گاز برودتی فروژن

گاز برودتی در سیستم تهویه مطبوع تجاری

برای یک سیستم تهویه مطبوع خانگی، صنعتی و تجاری چند پارامتر از اهمیت بالایی برخوردار است: ابعاد و اندازه، قابلیت اطمینان و قیمت.

در گذشته شرکت فروژن( Frogen® )گاز‏ برودتی HCFC-22 )Frogen® R22 ) را با گرید تجاری تولید می‏ کرد و به عنوان ماده اولیه سیال برودتی به بازار می‏ داد.

بعد از آنکه دستور داده شد گاز CFC( کلروفلوروکربن‏ ها ) از رده خارج شوند و در آینده‏ای بسیار نزدیک گاز  ®R22( هیدروکلروفلوئوروکربن) هم از رده خارج خواهد شد، لذا توصیه شده است که از گاز  Frogen®R134a و Frogen®R123 به عنوان جایگزین استفاده شود.

این گازهای جدید بسیار مواد خوبی هستند و استفاده از آنها در سیستم‏ های تهویه مطبوع جدید و به‏ روز رسانی‏ شده خیلی مثمرثمر خواهد بود و بهره وری بالایی دارند و ضمن صرفه‏ جویی اقتصادی برای کاربران، سرمایش خوب و مؤثری هم برای کاربران به ارمغان می  ‏آورند.  

گاز های تولیدی برای سیستم ‏های تهویه مطبوع تجاری:

Frogen® R407C

Frogen® R-22

بیشترین تمرکز این کمپانی بزرگ روی تولید انواع گاز مبرد با کیفیت بالا و اثربخشی مناسب و سازگار با محیط زیست می باشد. و امروزه جزء برندهای معتبر جهانی در تولید گازهای مبرد به حساب می‌آید. به شکلی که هرگاه اسمی از فروژن مطرح می‌شود، می‌توان اطمینان داشت که محصول تولیدی دارای کیفیتی استاندارد و مشخص است. 

 


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *