گازهای سرمایشی

گازهای سرمایشی

با نگاه به آنچه در یک ربع قرن به دست آمده است، دشوار است که تحت تأثیر A GAS و اینکه چگونه عملکرد آن از پیدایشش در بریستول بریتانیا تا تبدیل‌شدن به قدرت مطلق در بازار گازهای سرمایشی در مقیاس جهانی رشد پیدا کرده است، قرار نگرفت.

آن چیزی که کار خود را در ابتدا با یک نفر و یک ماشین دورنگار آغاز کرد، اکنون و در ۲۶ سال بعد یک شرکت جهانی در ۱۲ کشور جهان با بیش از ۶۰۰ کارمند است.

امکان دارد در نقطه‌ای هم ‌اکنون شما در تماس با محصولات A GAS باشید.

هسته تجاری شرکت بر روی گازهای سرمایشی و خدمات مورد استفاده در تهویه هوا و کاربری‌های خنک ‌سازی تمرکز دارد که (شامل) تهویه هوا در خانه، محل کار یا خودروی شما و یا چیلرهای سوپرمارکت که کالای شما را خنک نگه می‌دارند، هستند.

A GAS از آغاز پیدایشش در ۱۹۹۳ با تمرکز بر انطباق مداوم محصول و خدمات قابل‌ارائه خود به نیازهای دائم ‌التغییر صنعت جزو پیشگامان تغییرات در بازار گازهای سرمایشی بوده است.

تغییر چیزی است که A GAS در طول ۲۶ سال گذشته با تحول و گستردگی در طول پنج قاره در آن حرفه‌ای شده است.

گس‌ورلد به منظور بازدید از دفتر مرکزی شرکت به بریستول بریتانیا سفر کرد تا با کن لوگان (سمت چپ) مدیر تجاری گروه در مورد پیشرفت A GAS، توسعه و آینده آن به گفتگو بنشیند.

خدمت ۱۹ ساله لوگان باعث شد تا او در سمت مدیرعامل A GAS بریتانیا قرار بگیرد و با حرکت به سوی دیگر اقیانوس اطلس اولین مدیر A GAS آمریکایی شود و بعد به پست کنونی‌اش به‌عنوان شخصیت حقوقی سازمان A GAS بازگردد.

او تأکید دارد که «کسب مقام به‌عنوان اولین رئیس A GAS در ایالات‌متحده از بزرگ‌ترین دستاورد‌های من است».

«در سال ۲۰۱۲، ما آنجا دو شرکت را با مدل‌های تجاری، دسته مهارت و نگاه متفاوت به تجارت خریدیم»

«در مرحله بعد باید هر دو  شرکت را با به اشتراک‌گذاری ارزش‌ها، تعهد به ایمنی و انطباق با راهکارمان برای آینده به خانواده A GAS می‌آوردیم.»

تحول

A GAS در سال ۲۰۱۸، ۲۵ سال حضور در تجارت و رسیدن به این مرحله مهم که لوگان آن را به ارزش‌ها و فرهنگ شرکت نسبت می‌دهد، جشن گرفت.

او توضیح می‌دهد: «یک رویکرد کارآفرینانه به تجارت، فرهنگی بی‌نظیر با نگرش‌های «می‌توان انجام داد» و «بلند شو و برو» است که سهم بسزایی در موفقیت و رشد این تجارت ایفا کرده‌اند. این چیزی است که A GAS را خاص می‌کند.»

«وقتی به روزهای اول و سه سایت اصلی بریستول در بریتانیا، کیپ‌تاون در آفریقای جنوبی و ملبورن استرالیا فکر می‌کنم بسیار شگفت‌انگیز است که رشد و شکوفایی ما به بیش از ۶۰۰ فرد در ۱۲ کشور در طول پنج قاره رسیده است!»

«ما اکنون یک شرکت جهانی واقعی هستیم؛ زمانی که به یک فرصت در حال ظهور برای کالاها و خدمات A GAS بر‌می‌خوریم، منابع خودمان را به آن کشور یا منطقه برده و بهترین روش ورود برای بهره‌برداری روی زمین را برمی‌گزینیم.»

برای لوگان بزرگ‌ترین تغییر در تجارت از سال ۱۹۹۳ تاکنون توسعه خدمات محیط‌زیستی قابل‌ارائه شرکت است.

«در اولین روزهای کار در A GAS، ما با مشاوره و تأمین مشتریانی که به دنبال یک کالای جدید سازگارتر با محیط زیست بودند، به آن‌ها کمک می‌کردیم و بعد در این نقطه به عقب می‌نشستیم.»

«امروزه ما رویکرد راه‌حل تمام و کمال را ارائه می‌دهیم که از ارائه گستره وسیعی از کالاهای منطبق بر معیارهای مشتری تا بازیابی گاز موجود و پردازش آن از طریق فناوری منحصربه‌فرد بازیافت برای بازگرداندن آن به سطح قابل‌استفاده در آینده که در مواردی باعث عدم نیاز برای تولید کاملاً جدید می‌گردد را در بر می‌گیرد.»

«در ایالات‌متحده شما می‌توانید «پایان عمر مواد کاهنده اوزون» را با حذف دائمی آن‌ها و استفاده از انتشار ذخیره‌شده به‌عنوان پروژه تعدیل کربن به اعتبار کربن تبدیل کنید.»

«پیچیدگی تجارت و خدماتی که ما ارائه می‌دهیم به‌طور شگرفی تغییر یافته است و فکر می‌کنم این ریشه در خصلت (ماهیت) کاری دارد که داریم انجام می‌دهیم ارائه یک راه‌حل سفارشی به مردم برای هر مشکل پیچیده‌ای که در مدیریت چرخه عمر می‌توانند داشته باشند.»

توسعه

توسعه در کانادا، کسب خدمات VEMAC در سنگاپور و خرید شرکت آرتور فردریش کلته‌میتل در آلمان سه دستاورد مهم A GAS در ۱۲ ماه گذشته هستند.

«ما در اواخر سال ۲۰۱۸، A GAS کانادا را در تورنتو افتتاح کردیم که پیشرفت چشمگیری را در سال اولش از خود نشان می‌دهد. این کشوری بود که سال‌ها به آن (برای سرمایه‌گذاری) علاقه‌مند بودیم.»

«تجارت اجناس ما و رژیم رگلاتوری در استرالیا و کانادا بسیار مشابه هستند، درواقع آن‌ها برخلاف دماهای محیط بسیار متفاوت احتمالاً نزدیک‌ترین دو موضوع به یکدیگر هستند.»

گازهای سرمایشی

گازهای سرمایشی

«این مسئله فرصتی را برای مدیرعامل A GAS استرالیا (شخصی که تجارب ارزشمندی در حوزه تجارت و بازار داشت) فراهم نمود تا بتوانیم بهترین شیوه‌ای را که در استرالیا به وجود آورده بودیم به بازار کانادا انتقال دهیم.»

«او با مثبت ۳۰ درجه از زمین بلند شد و با منفی ۳۰ درجه در تورنتو نشست، و اکنون این تعهد است!»

«این کاری است که ما در A GAS زیاد انجام می‌دهیم، ما به دنبال ارائه فرصت‌های جدید بوده و کارمندان خود را به پذیرش چالش‌های جدید در حوزه تجارت تشویق می‌کنیم تا به آن‌ها کمک کنیم که تجارب بیشتری در فرهنگ، محیط‌های تجارت، مشتری و البته از خود به دست آورند.»

«ما تجارب و یادگیری‌ها از قلمرو‌های موجود خود ترکیب کرده و این‌ها را توسط کارمندانمان در سراسر جهان انتقال می‌دهیم. این یکی از دلایلی است که من سه سال است برای زندگی به ایالات‌متحده رفتم.»

طبق گفته لوگان، خاورمیانه، آمریکای جنوبی و آسیا سه منطقه‌ای هستند که A GAS علاقه‌مند به توسعه خود در آن است.

«اگر به نقشه نگاه کنید، این مناطق کمترین پوشش را از طرف ما دارند. ما هم‌اکنون نماینده‌ای در آمریکای جنوبی یا خاورمیانه نداریم، آسیا بخشی است که در آن‌ کارهایی شده است اما می‌توانست بیشتر باشد.»

آینده

A GAS در طول ۲۶ سال گذشته سهم (بسزایی) در بهبود شرایط زندگی، تأمین غذا و ایمنی، علوم پزشکی، سلامت، حمل‌ونقل و مسافرت، پیشرفت‌های فناوری، یافته‌های مهم مهندسی و علمی داشته است.

این شرکت تاریخچه پرافتخاری در پشتکار، جدیت و مهارت دارد که توسط گروه پرشور و سخت‌کوشش در طول سال‌ها به دست آمده است.

بنابراین، گام بعدی چیست؟

 «فکر می‌کنم یک یا دو مالکیت (جدید) در کوتاه‌مدت وجود داشته باشد» لوگان لبخند می‌زند: «احتمالاً یکی از آن‌ها کمی متفاوت با تجارت اصلی ما است. اما این چیزی است که الآن می‌توانم بگویم!»

«ما مصمم به توسعه تجارت خود هستیم، شکی در آن نیست و این هدف را داریم که در ۲۵ سال آینده موفق‌تر از مدت مشابه گذشته باشیم.»

ترجمه : دایان گاز

8 دیدگاه در گازهای سرمایشی محور تحول در A GAS
 1. سلام چه برندی از گاز سرمایشی دارید؟

  • سلام و روز خوش
   برندهای قابل تامین شرکت دایان گاز به شرح زیر می باشند:
   ۱- Honeywell – USA
   ۲- Frogen – UK
   ۳- Coolib – China
   ۴- Isecon – China
   ۵- saficson – China
   ۶- floron – India
   ۷- Refron – India
   ۸- Refrigerant – India
   ۹- Galco – Belgium

 2. سلام R22 و R134 برند هانی ول در حال حاظر موجود هست؟

  • سلام روز خوش بله موجود است. جهت کسب اطلاعات با واحد فروش شرکت دایان گاز تماس حاصل نمایید.

 3. سلام، ممنون میشم قیمت R134 و R22 برند هانیول رو بفرمایید؟

  • سلام و روز بخیر. با توجه به تغییر قیمت های فروش و وابستگی آن به نرخ ارز لطفا جهت کسب اطلاع از قیمت به روز کالاها با واحد فروش شرکت دایان گاز تماس حاصل نمایید.

 4. سلام، گاز R11 موجود هست؟ قیمت لطف میکنید؟؟!!

  • سلام نه متاسفانه در حال حاضر نداریم ، در حال حاضر گازهای R22 , R134 , R407 , R404 , R410 موجود است


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *