airproducts

AirProducts اعلام کرد درحال تصاحب شرکت معدنی زغال‌سنگ( Royal Dutch Shell ) است و این قرارداد پرتفولیو الگوی گازبرداری مایع را نیز در بر می‌گیرد.

شرایط مالی آمده در این قرارداد هنوز فاش نشده است و انتظار می‌رود این تفاهم‌نامه در ماه‌های آتی به انجام برسد.

سیفی قاسمی، مدیرعامل شرکت Air Products، گفت: «خرید تکنولوژی Shell که درحال حاضر در بیش از ۳۰ منطقه درحال فعالیت است، برای ما فرصت دسترسی به کشف و بهره‌برداری گزینه‌های برون‌سپاری را برای تولید و عرضۀ گاز سنتز برای مشتریانی که قصد استفاده از گاسفیکیشن را دارند، مهیا می‌کند.» قاسمی تأکید کرد که این تصاحب از تمرکز این شرکت بر جست‌وجوی کامل گازهای صنعتی پشتیبانی می‌کند و دیگر به تغییر شیفت استراتژیک به‌سمت دریافت مجوز تکنولوژی نیازی نیست.

به‌علاوه، این دو شرکت همچنین یک پیمان استراتژیک در بخش گاسیفیکیشن مایع تشکیل دادند تا رنج محصولات متنوعی را به بازار عرضه کنند؛ مواردی همچون مهندسی، تدارکات، فعالیت‌های ساخت‌و‌ساز و فعالیت‌های عملیاتی و همچنین مجوزهای تکنولوژی.

قاسمی گفت: «Air Products همچنین در تلاش برای کسب نقش مهمی به‌عنوان یک شریک عملیاتی پروژه‌ای برای عرضۀ گازهای صنعتی در این پیمان استراتژیک است. این شرکت قصد دارد فعالیت خود را با تکیه بر تکنولوژی مهم شرکت Shell در حوزۀ گاسیفیکیشن مایع، همان‌طور‌که در مقیاس جهانی در پروژۀ جزان (Jazan) در عربستان سعودی شکل گرفت، ادامه دهد.»

ترجمه : دایان گاز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *