گاز

گاز

کنفرانس جهانی گاز (WGC) هر سه سال در کشوری که ریاست اتحادیه جهانی آن را بر عهده دارد، برگزار می‌شود. این کنفرانس جهانی در سال ۲۰۱۸ تحت عنوان ” سوخت رسانی به آینده ” نقطه اوج کار ریاست جمهوری آمریکا خواهد بود و هدف اتحادیه جهانی در این گردهایی بزرگ، پر رنگ ساختن نقش گاز طبیعی و پیشرفت‌های انجام شده در این حوزه خواهد بود.

کنفرانس سال ۲۰۱۸ اولین رویداد جهانی در این صنعت است که کشور برگزار کننده آن همزمان بزرگترین مصرف کننده و تولید کننده محصولات گازی و همچنین طبق آخرین داده‌ها رکورد دار منابع پایه گازی نیز است.

این کنفرانس نقطه عطف تحقیقات سه ساله اتحادیه جهانی در ارزیابی تمامی بخش‌های صنعت گاز طبیعی به عنوان یک زنجیره ارزش است و از آن به عنوان مهمترین گردهمایی جهانی متفکران، مدیران، سیاست گذاران، خریداران، فروشندگان و متخصصین این صنعت یاد می‌شود.

سخنگویان و صاحب نظران از داخل و خارج این صنعت نظرات و پیشنهادات خود را در مورد فرصت‌ها، خطرات، مشکلات، استراتژی‌های بازاریابی و اقتصادی، نکات فنی و موضوعات مختلف دیگر که امروز این صنعت با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کند، ارائه می‌دهند. سخنگویان کلیدی این گردهمایی مدیران بلند پایه ابر شرکت‌های فعال در این حوزه و وزرای انرژی کشورهای مختلف هستند.

در کنار این کنفرانس، در نمایشگاهی به وسعت ۳۷۰۰ متر مکعب بیش از ۳۵۰ غرفه برپا خواهند داشت که در میان آن‌ها غرفه‌ انرژی‌های پایدار، غرفه رباتیک و اتوماسیون سازی و غرفه گاز در صنعت حمل و نقل نیز به چشم می‌خورند.

کنفرانس جهانی گاز (WGC) سال ۲۰۱۸ را بزرگ ترین و متنوع ترین کمیته سازماندهی ملی (NOC) تشکیل شده برای یک رویداد جهانی در صنعت گاز برگزار می‌کند که در این کنفرانس، بیش از ۴۰ سازمان بخشی از زنجیره ارزش صنعت گاز شرکت می‌کنند که در آن‌ ۷۶ نفر از کنگره و سنا آمریکا به عنوان عضو افتخاری حضور خواهند داشت.

در کنار این کنفرانس و نمایشگاه، ” شبکه جهانی نماینده‌ها ” از بزرگترین کشورهای تولید و مصرف کننده گاز نیز در شهر میزبان یعنی واشنگتن آمریکا، سازمان دهی خواهد شد که در طول برنامه فعالیت‌های فشرده خود را ادامه می‌دهند. همچنین اولین ” هیئت مشاورین اقتصادی ” متشکل از مهره‌ها و گروه‌های اصلی و کلیدی در اقتصاد جهانی گاز نیز قدم به قدم با این کنفرانس مشغول به کار خواهد شد.

۱۲ هزار شرکت کننده از بیش از ۱۰۰ کشور

اشتراک گذاری ۸۶ سال تجربه صنعت گاز

نماینده‌های شرکت کننده در دوره‌های قبل

میراث: از سال ۱۹۳۱ کنفرانس جهانی گاز هر سه سال در یکی از کشورهای عضو اتحادیه جهانی برگزار شد. مجمع بعدی ( دوره بیست و هفتم ) در شهر واشنگتن در ماه جون سال ۲۰۱۸ میلادی برگزار خواهد شد.

برنامه: فرصت‌ها، خطرات، مشکلات، استراتژی‌های بازاریابی و اقتصادی، نکات فنی و موضوعات مختلف دیگر در این کنفرانس تحت عنوان ” سوخت رسانی به آینده ” مورد بحث قرار می‌گیرند.

ضرورت حضور رسانی: کنفرانس جهانی گاز در سال ۲۰۱۸ عظیم ترین و طولانی ترین گردهمایی در دنیا با موضوع گاز طبیعی تا به امروز است و اگر به هر شکلی با این صنعت در ارتباط هستید، باید در آن شرکت کنید.

نمایشگاه: در این نمایشگاه به وسعت ۳۷۰۰ متر مکعب، ۳۵۰ شرکت محصولات و خدمات خود را برای هزاران بازدید کننده در طی چهار روز به نمایش خواهند گذاشت.

شبکه سازی: در این کنفرانس، با مهره‌های اصلی و جهانی زنجیره ارزش صنعت گاز طبیعی آشنا شوید و در محیطی آرام و حرفه‌ای کسب و کار خود را گسترش دهید.

محل برگزاری: سالن کنفرانس ” والتر ای” در قلب شهر واشنگتن آمریکا. در فاصله پیاده روی از این سالن هتل‌ها، رستوران‌ها، موزه‌ها و جاذبه‌های گردشگری اصلی شهر قرار دارند.

2 دیدگاه در گاز و کنفرانس بین المللی آن World Gas Conference
  1. ایا در ایران انجمن گازهای فشرده وجود دارد؟

    • با همکاری چند تن از افراد صاحب نام در این صنعت، از جمله جناب آقای مهندس عباد (مدیر عامل دایان گاز) این انجمن در اتاق تهران، وزارت صنایع در حال شکل گیری می باشد.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *