گاز فروژن

گاز برودتی در سیستم تهویه مطبوع تجاری

برای یک سیستم تهویه مطبوع خانگی، صنعتی و تجاری چند پارامتر از اهمیت بالایی برخوردار است: ابعاد و اندازه، قابلیت اطمینان و قیمت.

در گذشته شرکت فروژن (Frogen®) گاز‏ برودتی HCFC-22 )Frogen® R22) را با گرید تجاری تولید می‏کرد و به عنوان ماده اولیه سیال برودتی به بازار می‏داد.

بعد از آنکه دستور داده شد گاز برودتی CFC (کلروفلوروکربن‏ها) از رده خارج شوند و در آینده‏ای بسیار نزدیک گاز برودتی ®R22 (هیدروکلروفلوئوروکربن) هم از رده خارج خواهد شد، لذا توصیه شده است که از گاز برودتی Frogen®R134a و Frogen®R123 به عنوان جایگزین استفاده شود.

این گازهای برودتی جدید خیلی مواد خوبی هستند و استفاده از آنها در سیستم‏های تهویه مطبوع جدید و به‏روزرسانی‏شده خیلی مثمرثمر خواهد بود و بهره وری بالایی دارند و ضمن صرفه‏ جویی اقتصادی برای کاربران، سرمایش خوب و مؤثری هم برای کاربران به ارمغان می‎‏آورند.  

گاز برودتی تولیدی برای سیستم‏های تهویه مطبوع تجاری

Frogen® R407C

R407C گاز برودتی

برای یک سیستم تهویه مطبوع خانگی، صنعتی و تجاری چند پارامتر از اهمیت بالایی برخوردار است: ابعاد و اندازه، قابلیت اطمینان و قیمت. در گذشته شرکت فروژن (Frogen®) گاز‏های HCFC-22 )Frogen® R22) را با گرید تجاری تولید می‏کرد و به عنوان ماده اولیه سیال برودتی به بازار می‏داد.

Frogen® R-22

گاز برودتی R22

برای یک سیستم تهویه مطبوع خانگی، صنعتی و تجاری چند پارامتر از اهمیت بالایی برخوردار است: ابعاد و اندازه، قابلیت اطمینان و قیمت. در گذشته شرکت فروژن (Frogen®) گاز‏های HCFC-22 (Frogen® R22) را با گرید تجاری تولید می‏کرد و به عنوان ماده اولیه سیال سرماساز به بازار می‏داد.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *