ایر پروداکت

ایر پروداکت (تولید کننده گازهای صنعتی و آزمایشگاهی )به صنعت شیشه در چین کمک میکند تا به رشد ثابتی دست یابد

ایر پروداکت اعلام کرده که گاز سوخت اکسی را بطور یکپارچه در شرکت بسته بندی داروئی چندوجین گو در استان سی چان، چین غربی ، برای تولید ظروف شیشه ای در صنعت داروسازی ، زخیره کرده اند . ایر پروداکت ،در مقایسه با دیگر تولید کنندگان شیشه ، در چین برای بار دیگر نشان داد که چگونه تکنولوزی میتواند به ایجاد سودهای کلان صنعتی ، شامل کاهش نشر ، بهره وری انرژی و افزایش کیفیت شیشه کمک کند .

جین گو ، پیشرو در صنعت بسته بندی شیشه های داروئی است و روند تولید آن شامل تکنولوژی های پیشرفته ای میشود که در بر گیرنده محصولات شیشه ای ایر با لبه های برنده ، می شد . تبدیل موفق سوخت اکسی در این شرکت ، با نتایج ابتدائی ثابت شده ، معیاری صنعتی برای بازار شیشه داروئی در چین را پایه گزاری کرد .

صنعت شیشه چین ، توسعه و پیشرفت محصولات سالم تر و یکپارچه تر را با تمرکز عمده بر مسئله حفاظت محیط زیست ، تسریع می کند ، بطوری که چین ، وارد سیزدهمین دوره بر نامه ریزی پنج ساله شد . در استان سی چان ، استانداران ًطرح سیزدهمین حفاظت محیط زیست پنج ساله ً را اخیرا منتشر کرده اند ،که در آن صنعت شیشه را به عنوان کانون اصلی کاهش تولید گازهای گلخانه ای ، نشان داده است .

شرکت ایر پروداکت لیستی بلند بالا از مشتریان شیشه در سطح جهانی تهیه کرد تا قدرت سازندگی ، بهره وری انرژی و یکپارچگی را افزایش دهد . براندن فو ، معاون رئیس جمهور ، استراتژی آسیا ، بازار یابی و تکنولوژی در ایرپروداکت ، بیان کرد : مفتخریم که توسط جین گو انتخاب شدیم تا بتوانیم از تبدیل گاز سوخت ایر به احتراق سوخت اکسی ،حمایت کنیم و خوشحالیم که به سرعت به نتایج دلگرم کننده ای دست یافتیم . این پروزه بر شراکت ما برای حمایت از رشد یکپارچه صنعت شیشه چین ، تاکید میکند .ما بر ایجاد راه حلهای خلاقانه ، تجربه گسترده جهانی ، و درک محلی عمیق برای کمک به تولید کنندگان چینی به منظور عملکرد بهتر زیست محیطی و رقابت کلی ، ادامه می دهیم.

راه حل کامل ایرپروداکن ، برای جین گو، شامل مشعل های کوچک سوخت اکسی شرکت کلین فایر، اکسیژن مایع، رشد فرمولاسیون شیشه، و شبیه سازی های دینامیکی سیالات محاسباتی ، کوره ذوب شیشه، بمنظور صاف بودن شیشه تحت برنامه ای دقیق بود.

تکنولوژی گاز سوخت اکسی، فوایدی نظیر، کاهش ۵۰ درصدی نشر گازاکسید نیتروژن، ذخیره سازی ۱۰ تا ۲۰ درصد انرژی، افزایش حدود ۲۰ درصد در باروری، کاهش سرمایه و افزایش کیفیت شیشه را به اثبات رسانده است.

ترجمه : دایان گاز

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *